Stiati ca…compania noastra face angajari pentru 5 posturi de Reprezentanti Medicali & Vanzari?

Stiati ca...compania noastra face angajari pentru 5 posturi de Reprezentanti Medicali & Vanzari?

In perioada 1 – 30 Septembrie recrutam pentru 5 posturi persoane agreeabile si dinamice care isi doreste ca prin indeplinirea corecta a sarcinilor trasate de companie sa avanseze financiar. Initiativa si loialitatea fata de companie pot asigura importante beneficii suplimentare salariului.

Descrierea jobului – Reprezentant Medical

  • doua posturi pentru Bucuresti,
  • unul pentru Timisoara/ Arad,
  • unul pentru Iasi/ Bacau,
  • unul pentru Cluj-Napoca/ Tg. Mures.

Cerintele postului:

– Studii: Medicina, Farmacie, Asistent Farmacia, Chimie, Biologie, Biochimie, Bio-inginerie medicala, Dietetica si Nutritie dar nu exclusiv.
– Bune abilitati de comunicare si negociere.
– Persoana dinamica, organizata, cu spirit de initiativa.
– Permis auto categoria B cu experienta in sofat.
– Disponibilitate de deplasare in judetele limitrofe resedintei.
– Domiciliul obligatoriu in orasele mentionate!

Responsabilitati
– Promovarea produselor companiei catre medici, farmacisti, dieteticieni, nutritionisti si alte categorii de specialistisi – cadre medicale – din institutiile private sau publice in zona geografica alocata.

Beneficii
– Pachet salarial motivant (salariu fix in perioada de acumulare a cunostiintelor specifice, salariu fix + comision important din vanzari in restul contractului).
– Masina si telefon mobil.
– Training specializat.
– Apartenenta in colectivul unei companii ce intreprinde un business premium, aflat in tendinte.

Rugam sa TRANSMITETI CV-ul Dvs (cu foto) la: office@depozitbio.ro  si la dr.albu@naturomedica.ro .

Descrierea companiei

A&A NATUROMEDICA BIO-DIETETIC GROUP este detinatoarea marcii Dr. Albu Selections® – singua marca inregistrata din România care oferã o gamã completã de produse de cea mai înaltă calitate destinate exclusiv Stilului de Viață Sănătos și Alimentației Dietetice (alimente bio si dietetice, suplimente nutritionale de uz profesional si alimente cu destinatie medicala speciala, dermato-cosmetice si dermati-igienice premium, alimente functionale).

A&A NATUROMEDICA BIO-DIETETIC GROUP este agentul oficial in Romania pentru importanti producatori in domeniu precum Laboratorios Catalysis s.l, Nutriops s.l, Almond s.l (Spania), Haus Rabenhorst, Rotbackchen, 3 Pauly, Fauser Vitaquell, Ulrich Walter (Germania), etc.

A&A NATUROMEDICA BIO-DIETETIC GROUP detine depozitbio.ro si farmaciaortomoleculara.ro

©2020 Farmacia Ortomoleculara. Toate drepturile rezervate! Site realizat de InMotion Media.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

Autentificare

Te poti conecta in contul tau de client prin introducerea datelor de autentificare in campurile de mai jos.

Nu ai cont?

Iti poti crea un cont de client prin una din modalitatile de mai jos.